Univerzita

BURZUJ UniverzitaTM je jednodňový seminár určený záujemcom, ktorí chcú pochopiť a rozumieť základným aspektom fungovania finančných trhov, akcií, fondov a možností obchodovania a investovania. Ide o zrýchlenú formu vzdelávania tých najdôležitejších bodov obchodovania a investovania.

V súčasnosti sú všetky vzdelávacie aktivity spoločnosti koncipované pre začiatočníkov, resp. pre tých, ktorí majú záujem prejsť celým procesom vzdelávania krok za krokom, od základov až k pokročilým témam. Tento seminár bol navrhnutý najmä pre úplných začiatočníkov, ktorí sa s touto problematikou stretli iba okrajovo. Taktiež je vhodnou alternatívou pre tých, ktorých primárnym cieľom je získať široké spektrum základných informácií, ktoré budú môcť využiť pri rozhodovaní pri vkladoch do fondov, bánk alebo brokerských spoločnosti, prípadne chcú zistiť, či ich daná problematika hlbšie osloví a budú svoje poznatky ďalej rozširovať a využívať.

Seminár BURZUJ UniverzitaTM tematicky pokrýva základy v širokej škále oblastí od fungovania svetových finančných trhov (NYSE, NASDAQ, FOREX…), ich nástrojov (akcie, dlhopisy, meny, opcie, futures, indexy, podielové fondy), cez popis investovania a obchodovania, kontrolu rizika až po otvorenie účtu u brokera a možnosti ďalšieho vzdelávania.

Ak máte záujem po skončení vzdelávacej aktivity začať aktívne investovať alebo obchodovať, prípadne máte záujem o podrobnejšiu a komplexnejšiu výuku s konkrétnymi príkladmi, komunikáciou alebo praktickou výukou, odporúčame Vám zúčastniť sa školení BURZUJ InvestorTM, BURZUJ ObchodníkTM alebo kurzu BURZUJ ProfesionálTM, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre budúcich aktívnych investorov, resp. obchodníkov.

V prípade, že neviete presne aké školenie alebo kurz si máte vybrať, napíšte nám a my Vám na základe Vašich preferencií odporučíme jednu z možností.